Na warsztatach „ Jak w rodzinie” mój 2,5 letni synek znalazł ciepło rodzinnego domu, poczuł się bezpiecznie i dobrze.

Duże znaczenie miało dla mnie konsekwentne propagowanie i przestrzeganie przez wychowawców wśród dzieci i ich rodziców edukacji ekologicznej, zasad zdrowego żywienia, a w szczególności omawianie negatywnego wpływu niezdrowych przekąsek na zdrowie dzieci i zachęcanie ich do picia świeżych soków i jedzenia warzyw i owoców.

Warsztaty „Jak w rodzinie” dały mojemu dziecku zdrowy start, a nam możliwość poszerzenia wiedzy na temat zdrowego żywienia.

MAMA KUBY

 


 

Witajcie;)

 
Być może któraś z Was poszukuje przedszkola dla swojego malucha:)
 
Jeśli ważne są dla Was:
 
Mała, kameralna grupa, propagowanie zdrowego żywienia, dużo czasu spędzanego na świeżym powietrzu w pięknym przystosowanym dla dzieci ogrodzie, nauka wartości przekazywanych w wierze katolickiej, dobro wpajane w serca naszych dzieci, nauka języków (angielski, włoski,hiszpański), zajęcia kulinarne  plastyczne, balet:)
 
To zapraszam żeby bliżej przyjrzeć się przedszkolu Jak w Rodzinie 😀
 
Dzieciaczki są w przedszkolu od 8 do 16. Pani Tosia codziennie robi im świeże soki i zaprasza do różnorakich zajęć. Mój Oskarek dzięki ciepłej opiece jest wesoły, empatyczny, powtarza słowa i piosenki po hiszpańsku i włosku😀
 
Mam poczucie, że dzieci są traktowane indywidualnie,z miłością.
 
Gdybyście szukały takiego miejsca to mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna.
 
 
 
Dobrego dnia
 
Pozdrawiam
 
Iwona, mama Aleksandra i Oskara

 


 

Serdecznie wszystkim polecam warsztaty „Jak w rodzinie”. Moja Basia dosłownie poczuła się jak w rodzinie.
Dzieci dużo czasu spędzają w ogródku pełnym tajemniczych zakamarków. Uczą się wielu rzeczy od nauki języka angielskiego po zajęcia przyrodnicze.
 
 Przedszkole propaguje zdrowe żywienie więc i każda mama dowie się czegoś nowego. 
mama Basi